< Späť

Sacie bagre

Sacie bagre Ormonde sú určené pre ťažké priemyselné a stavebné použitie a prácu s odpadmi. Sú vhodné pre odsávanie, vyfukovanie a vytláčanie všetkých tipov suchých a kvapalných materiálov vrátane nebezpečných materiálov. Súčasne sú určené na prácu v zónach EX s rizikom výbuchu. Sacie bagre prevádzkované Ormonde sú vhodné pre široké použitie pre priemyselné čistenie a poskytujú našim zákazníkom služby mokrého aj suchého vysávania, vyfukovania a vytlačovania produktov, ktoré uspokojujú potreby našich zákazníkov najkvalitnejším a najlacnejším spôsobom.

  • Sací bager – až 9000 m3vzd/hod
  • Sací bager – vyfukovanie a vytlačovanie produktov
  • Sací bager – kompresor na sypké hmoty
  • Sací bager – systém high-lift pre vysypávanie do kontajneru
  • Sací bager – systém pro vysypávanie do bigbagov
  • Sací bager – prevedenie ADR pre prepravu nebezpečných odpadov
  • Sací bager – prevedenie ATEX pre prácu v zónach s rizikom výbuchu

Technológia pre suché a mokré vysávanie sacím bagrom prevádzkovaná Ormonde je vhodná pre ťažké priemyselné čistenie a odsávanie, prepravu a vyfukovanie suchých, mokrých a nebezpečných látok, ako sú rôzne typy prachu, katalyzátory, štrky, popolček, oleje a kaly. Naše sacie bagre boli navrhnuté tak, aby zabezpečili najlepšiu kvalitu služieb pro všetky tipy priemyselných služieb priemyselného čistenia.

Kontaktujte nás na vyššie uvedených telefónnych číslach v prípade Vašej potreby a požiadavky na sacie bagr, priemyselné čistenie sacím bagrom, eažké priemyselné čistenie, čistenie technológií, čistenie nádrží, čistenie bioplynových staníc a ďalšie priemyselné čistenia služby  v mestách Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Čadca, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Hlohovec, Humenné, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Rimavská Sobota, Ružomberok, Senica, Snina, Spišská Nová Ves, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Vranov nad Topľou, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina.