O nás

Naša spoločnosť

Ormonde je dynamickou spoločnosťou poskytujúcou od svojho založenia v roku 1996 služby priemyselného čistenia, čistenia bioplynových staníc a environmentálne služby. Ormonde vyrástla v jednu z vedúcich spoločností v oblasti priemyselného čistenia a poskytovania efektívnych priemyselných riešení s prevádzkami na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Írsku.

Naše medzinárodné centrály sídlia v Českej republike v Ostrave a v Poľsku v Katoviciach. Spoločne s ďalšími lokálnymi prevádzkovými základňami v Českej republike, Poľsku a na Slovensku poskytujú služby zákazníkom aj v Rakúsku, na Ukrajine a v susedných krajinách.

Sme viac ako priemyselná čistiaca spoločnosť – sme poskytovateľom efektívnych profesionálnych riešení. Naše integrované riešenia priemyselného čistenia sú vyvinuté s cieľom zníženia nákladov na energiu, zvýšenia výrobnej kapacity a zvýšenia ziskov našich zákazníkov bezpečným a environmentálne zdravým spôsobom.

Prečo si vybrať našu spoločnosť?

V spoločnosti Ormonde pristupujeme k požiadavke zákazníka s otázkou: „Ako môžu naše služby zvýšiť efektivitu nášho zákazníka?“. V mnohých prípadoch je úspora zákazníka viacnásobne vyššia ako cena služby, ktorú mu poskytujeme.

Tím Ormonde sa usiluje prekonávať očakávania svojich zákazníkov prostredníctvom svojho know-how, odhodlania a schopností pochopiť požiadavky zákazníkov a prispôsobiť svoje služby k dosiahnutiu vyššej efektivity zákazníka, nižšieho energetického zaťaženia a dlhších intervalov medzi odstávkami.

Ponúkame širokú škálu odborných technológií vrátane vysoko výkonných vákuových nakladačov, vysokotlakového vodného čistenia, ultrazvukového chemického čistenia, technológie čistenia tepelných výmenníkov. Predovšetkým ale ponúkame profesionálny tím vysoko kvalifikovaných špecialistov, ktorí sú odhodlaní poskytnúť vám najvyššiu úroveň čistiacich služieb.

Máme skúsenosti so znižovaním nákladov našich zákazníkov a zvyšovaním ich výrobných kapacít. Sme dynamická spoločnosť s praktickým prístupom a máme vedomosti a know-how, aby sme svoje služby zabezpečili čo najefektívnejšie.

Spoločnosť Ormonde prevádzkuje všetky služby v súlade s normami ISO 14001, ISO 9001 a OHSAS 18001. Bezpečnosť pracovníkov považujeme za našu najvyššiu prioritu a všetci zamestnanci absolvujú priebežne aktualizované školenia a tréningy zamerané na bezpečnosť práce.